Print

Võttes aluseks Koolieelse lasteasutuse seaduse § 24 lg 2 ja Rakvere  Triinu  Lasteaia põhimääruse p5 ja 6, annab Rakvere linnavalitsus  korralduse:
 
Kinnitada Rakvere Triinu lasteaia  hoolekogu 2016/2017 õppeaastaks järgnevas koosseisus:

 

Nimi

e-post

Telefon

1. Vilja Messer

(LV)

vilja.messer@rakvere.ee

55630200

2. Kender Tasa

(Sipsik)

kendertasa@hotmail.com

56696816

3. Kadri Mark

(Naksitrallid)

kadri.ratt@gmail.com

 

56606550

4. Aleksandr Holst

(Lepatriinud)

aleksandr.holst@gmail.com

5176420

5. Anne Ridala

 (Pipi)

anne.ridala@mail.ee

55624524

6. Merle Klooster

(Mõmmi)

Merle20@hot.ee 55973153

7.Kristina Smirnov

(Muumi)

kristina@palermo.ee

53444546

8. Madis Kull

(Poku)

madis@antaares.ee

5214963

9. Marek Vihlver

(Lotte)

auleveod@hot.ee

56462104

10. Erkki Leek

(Krõll)

 erkki.leek@rakvere.ee

 

56610001

11.Meelika Oja

(Puhh)

meelikaoja@hot.ee

5283626

12. Kaire Neeme

(Piilu)

kaire2001@gmail.com

5120517

13. Piia Rehelem

(Nublu)

 

Rehelem22@gmail.com

5356024

14. Ülle Hindrekus

(pedagoogid)

ylle1229@gmail.com

55585996

 

VIIMASTE  KOOSOLEKUTE  PROTOKOLLID:

http://www.triinla.edu.ee/docs/files/12_10_2015 nr 1.pdf

http://www.triinla.edu.ee/docs/files/25_10_2016 nr 1.doc(1).docx

http://www.triinla.edu.ee/docs/files/18_11_2016 nr 2(1).doc

doIT