Print

Hoolekogu

Hoolekogu on alaliselt tegutsev organ, kelle ülesanne on jälgida, et õppe- ja kasvatustegevus vastaks laste arengule ja huvidele ning teha sellesuunalist koostööd lasteasutuse personaliga (Koolieelse lasteasutuse seadus (§24 p1).

 

Rakvere Triinu Lasteaia hoolekogu 2017/2018 õa

Nimi

E-post

Telefon

1.  Vilja Messer (Linnavalitsus)

vilja.messer@rakvere.ee

55630200

2.  Kender Tasa (Sipsik)

kendertasa@hotmail.com

56696816

3.  Kadri Mark (Naksitrallid)

Kadri.ratt@gmail.com

56606550

4.  Aleksandr Holst (Lepatriinu)

aleksandr.holst@gmail.com

5176420

5.  Mart Afanasjev (Pipi)

lennumart@gmail.com

53732314

6.  Merle Klooster (Mõmmi)

Merle20@hot.ee

55973153

7.  Riina Raidla (Muumi)

Riina.raidla@gmail.com

5543414

8.  Madis Kull (Poku)

madis@antaares.ee

5214963

9.  Indrek Krigul (Lotte)

indrek@linnakv.ee

53403719

10.           Erkki Leek (Krõll)

Erkki.leek@rakvere.ee

56610001

11.           Meelika Oja (Puhh)

meelikaoja@hot.ee

5283626

12.           Linda Kelu-Toome (Piilu)

Linda.kelu@mail.ee

 

13.           Piia Rehelem (Nublu)

Rehelem22@gmail.com

5256024

14.           Ülle Hindrekus (pedagoogid)

ylle1229@gmail.com

55585996

 

doIT